Menu główne
Strona główna
Aktualności
Sztandary
Wydarzenia
Konkursy
lem.TV
Wychowanie fizyczne
K.T. "Lemochodki"
Teatr "bez Nazwy"
Historia szkoły
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Doradztwo Zawodowe
Galeria
Kontakt
Linki
Sponsoring

Dokumenty szkolne
Rekrutacja 18/19
Statut szkoły
Koncepcja Pracy Szkoły
Regulamin Szkoły
Wykaz podręczników i programów nauczania
PSO i wymagania edukacyjne
Regulamin biblioteki
Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Kącik dyrektora
Kontakt z dyrektorem
Archiwum

Inne
Artykuły
Biblioteka szkolna
Prognoza pogody

Dla uczniów
Dla maturzystów
Dla gimnazjalistów
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Zastępstwa
Oceny
Program Dojrzały Odpowiedzialny
Projekt edukacyjny z WOS

Dla rodziców
Instrukcja obsługi dzienniczka
Oceny
Zebrania rodziców
Godziny pracy pedagoga i świetlicy

Absolwenci
Kącik absolwentów

Spotkanie po latach
1968
1978
1998

Str. nauczycielskie
Filozofia,Etyka
Informatyka
Zesp. Wspierania Uzdolnień
Pedagog

Najczęściej czytane
Jak sporządzić bi...
Zebrania z rodzic...
REKRUTACJA W ZESP...
II MISTRZOSTWA S...
Spotkanie absolwe...
REKRUTACJA W ZESP...
Spotkanie absolwe...
Spotkanie absolwe...
Zapraszamy absolw...
SZKOLNA LIGA L.A.

Artykuły > Absolwenci > Ciąg dalszy 'Historii pewnego listu'...

Dostałam kolejny, jakże miły list od naszego absolwenta. Przyniósł wspaniałe wiadomości. Nie da się opisać jaką radość sprawia fakt, iż nasi absolwenci chcą się podzielić z nami dobrymi wiadomościami, że piszą o swoich losach.
Świadczy to o tym, że czują więź ze szkołą i jest to dla mnie i nauczycieli wielka satysfakcja.
Bartosz Kempisty, absolwent z roku 2000, obronił doktorat na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i jest stypendystą (już po raz drugi!) Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.
Bartosz! Gratuluję Ci serdecznie i jestem z Ciebie bardzo dumna! Cieszę się, że moje ślęczenie po nocach nad Twoimi pracami z biologii nie poszło na marne i miło mi, że mam swój maleńki udział w wyborze Twojej ścieżki kariery naukowej. Wiem, że na tym nie poprzestaniesz i dołączysz do Profesorskiego Grona, czego Ci z całego serca życzę!

Dyrektor Szkoły
Grażyna Krakowiak

Treść listu


Szanowna Pani Dyrektor,
Zawsze z miłą nutą wspomnień wracam do lat spędzonych w Kowarskiej szkole. Co jakiś czas śledzę stronę internetową szkoły, oglądając zdjęcia, szukając znajomych twarzy z lat młodzieńczych.Zdarzają się w życiu człowieka sytuacje, które rzutują na jego dalszą przyszłość, na jego dalsze życie. W ostatnim czasie, to znaczy w środę
ubiegłego tygodnia, ja doświadczyłem takiej chwili..., obroniłem doktorat, na mojej wymarzonej uczelni...,-Uniwersytecie Medycznym. Zapewne Pani pamięta jak bardzo podczas nauki w liceum byłem ukierunkowany w stronę medycyny, no cóż lekarzem już nigdy nie będę, ale i tak życie dało mi sporo powodów do satysfakcji. Po pierwsze uzyskałem już "pierwszy stopień oficerski" jestem już "porucznikiem", haha, a po drugie udało mi się zdobyć po raz drugi z rzędu stypendium Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.
W takich chwilach, ludzi ogarnia chęć podzielenia się dobrymi wiadomościami z ludźmi, którzy wnieśli swój wkład w osiągnięty sukces.

Z tej okazji pragnę serdecznie podziękować moim dawnym mistrzom, mentorom, inspiratorom, jak i całemu gronu pedagogicznemu z lat 1996-2000 za ogromny trud jaki wnieśli do mojego wizerunku, do mojego wychowania i edukacji. Teraz, ja, ucząc studentów mogę się Wam odwdzięczyć. Dziękując pedagogom chciałbym złożyć szczególne podziękowania i wspomnieć zaledwie kilku wspaniałych ludzi z którymi miałem kontakt, a których wspominam ze łzą w oku. Na ręce Pani Dyrektor składam serdeczne pozdrowienia dla: Pani Prof. Kwiatosz, Pani Prof. Popis, Pani Prof. Dworzyckiej, Pani Prof. Tarnawskiej, Pani Prof. Stanisławiszyn, Pani Prof. Żmudzińskiej, Pana Prof. Pohoskiego, Pana Prof. Bartusia, Pana Prof. Drzewińskiego i wielu innych, których mógłbym długo wymieniać. Przesyłając serdeczne pozdrowienia łączę wyrazy szacunku

Dr n. biol. Bartosz Kempisty
Katedra i Zakład Histologii i Embriologii
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu


© 2005 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kowarach. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL 2
Webmaster: mariusz.kaczor@zso-kowary.pl