Menu główne
Strona główna
Aktualności
Sztandary
Wydarzenia
Konkursy
lem.TV
Wychowanie fizyczne
K.T. "Lemochodki"
Teatr "bez Nazwy"
Historia szkoły
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Doradztwo Zawodowe
Galeria
Kontakt
Linki
Sponsoring

Dokumenty szkolne
Rekrutacja 18/19
Statut szkoły
Koncepcja Pracy Szkoły
Regulamin Szkoły
Wykaz podręczników i programów nauczania
PSO i wymagania edukacyjne
Regulamin biblioteki
Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Kącik dyrektora
Kontakt z dyrektorem
Archiwum

Inne
Artykuły
Biblioteka szkolna
Prognoza pogody

Dla uczniów
Dla maturzystów
Dla gimnazjalistów
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Zastępstwa
Oceny
Program Dojrzały Odpowiedzialny
Projekt edukacyjny z WOS

Dla rodziców
Instrukcja obsługi dzienniczka
Oceny
Zebrania rodziców
Godziny pracy pedagoga i świetlicy

Absolwenci
Kącik absolwentów

Spotkanie po latach
1968
1978
1998

Str. nauczycielskie
Filozofia,Etyka
Informatyka
Zesp. Wspierania Uzdolnień
Pedagog

Najczęściej czytane
Jak sporządzić bi...
Zebrania z rodzic...
REKRUTACJA W ZESP...
II MISTRZOSTWA S...
Spotkanie absolwe...
REKRUTACJA W ZESP...
Spotkanie absolwe...
Spotkanie absolwe...
Zapraszamy absolw...
SZKOLNA LIGA L.A.

Licealiści z Lema z medalami - 2015-06-01 10:04:16
W niesprzyjających warunkach pogodowych, bardzo dobrze spisali się nasi lekkoatleci. 

Podczas rozegranych w Cieplicach Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce 
zdobyliśmy 20 medali.



W zawodach udział wzięło 101 zawodniczek i zawodników ze szkół ponadgimnazjalnych ze Szklarskiej Poręby, Piechowic Karpacza oraz Kowar. Rywalizacja toczyła się w kategorii dziewcząt i chłopców w 11 konkurencjach.
Najlepsze wyniki naszych uczniów:
Aneta Chouhan - 1 miejsce w rzucie dyskiem,
Damian Marciniak - 1 miejsce w rzucie oszczepem,
Katarzyna Ogłaza - 2 miejsce w rzucie dyskiem,
Wiktoria Lasota - 2 miejsce w biegu na 200m,
Wiktoria Lipka, Aniela Dub, Ewelina Hubka, Magdalena Nowak - 2 miejsce w sztafecie szwedzkiej,
Katarzyna Zienkiewicz - 3 miejsce w biegu na 400m,
Joanna Łukaszewicz - 3 miejsce w skoku w dal,
Maciej Silnicki - 3 miejsce w rzucie oszczepem,
Sebastian Czerwiński - 3 miejsce w rzucie dyskiem,
Iwona Lipka, Joanna Łukaszewicz, Wiktoria Lasota, Katarzyna Zienkiewicz - 3 miejsce w sztafecie 4x100m,
Maciej Silnicki, Damian Marciniak, Aleksander Ozimkowski, Sebastian Czerwiński - 3 miejsce w sztafecie szwedzkiej.

W zawodach uczestniczyli również:
Klaudia Royer w biegu na 100m, Iga Matuszyk, Patryk Fiut, Michał Starak w pchnięciu kulą, Julita Czerwińska, Magdalena Ferenc, Sandra Jaciubek, Alicja Szczotka w rzucie oszczepem, Aleksandra Wiącek w biegu na 1500m.

Klasyfikacja drużynowa szkół:
Dziewczęta:
1 miejsce Szklarska Poręba
2 miejsce Karpacz
3 miejsce Kowary
4 miejsce Piechowice

Chłopcy:
1 miejsce Szklarska Poręba
2 miejsce Karpacz
3 miejsce Piechowice
4 miejsce Kowary


dodał: Patryk Hobgarski |

BIP

Uczestniczymy...

Jesteśmy na...
Facebook'u

YouTube

Kalendarz

środa, 21 listopada 2018

Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

30.11 - Andrzejki
4.12 - Dzien górnika (Barbórka)
6.12 - Mikołajki

Dziś impreza u:
Janusza, Marii, Konrada

jest już 325 dzień roku
do końca pozostało 40 dni

Rok 2018 nie jest rokiem przestępnym.

Znak zodiaku: Skorpion

Różne
Wycieczka po szkole


Dodaj
do ulubionych



Film promujący szkołę

Ankieta

aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta


Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 15
licznik odwiedzin:

Galeria

© 2005 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kowarach. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL 2
Webmaster: mariusz.kaczor@zso-kowary.pl