:: Włodzimierz Słodkiewicz - absolwent z 1975 r.
Artykuł dodany przez: Administrator (2007-01-18 15:45:52)

Z przyjemnością znalazłem stronę mojej szkoły, w której przed laty zdałem maturę, a w niej kącik absolwenta. Bardzo mile wspominam spędzony w niej czas. Szczególnie to radosne uniesienie, towarzyszące maturze, że wreszcie wkraczamy w dojrzałość. Było ono podszyte, mimo wszystko, lekkim smutkiem, że już nigdy nie będziemy razem i tacy sami. Szczególnie to było widoczne na Balu maturalnym, który odbył się w restauracji „Biały Jar” w Karpaczu. Wracaliśmy o świcie, w czerwcowy ciepły poranek i to był finał. Myśli krążyły wokół naszych szans na studia, na dobrą pracę. Przestaliśmy być uczniami, zostaliśmy absolwentami.

Niestety, wielu wspaniałych koleżanek i kolegów już nie zobaczyłem od tej pory, rozeszliśmy się po świecie, niektórzy trafili na inne kontynenty, a jeszcze inni odeszli już z tego świata.

Jestem wdzięczny nauczycielom, że z troską i wyrozumiałością znosili nasze ułomności i wybryki, koleżankom za sympatię, a kolegom za przyjaźń. Być może to forum ożywi nasze kontakty, wskrzesi, choćby w listach, miniony czas.

 

                                                                                                                                                              Włodzimierz Słodkiewicz - absolwent z 1975 r.

 

P.s. Dla zainteresowanych korespondowaniem podaję mój adres: wlodzimierz.slodkiewicz@onet.eu
adres tego artykułu: www.zso-kowary.pl/articles.php?id=44